Organizujemy imprezy z wielu kategorii

Oferta

Imprezy Firmowe

Imprezy Integracyjne dają wielką szansę na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami. Nie tylko organizujemy niezapomniane eventy i zabawne imprezy, ale również tworzymy profesjonalne zajęcia ukierunkowane na wspieranie procesu integracji zespołu. Poprzez integrację znacznie podnoszą się morale pracowników, co przekłada się na efekty w pracy zawodowej. Budowanie takich relacji zwiększa efektywność komunikacji i tworzy przyjazną atmosferę w miejscu pracy. Dzięki naszym imprezom można zbudować idealnie zgrany zespół, który będzie w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Imprezy Integracyjne

Organizacja imprezy integracyjnej to znakomita możliwość integracji współpracowników, a także ich rodzin. Spośród wielu atrakcji każdy uczestnik z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oferujemy szerokie spektrum atrakcji, a także interesujących miejsc. Podczas eventu zapewniamy atrakcje dla dorosłych, a także animacje dla dzieci. Na życzenie Klienta zapewniamy szczegółowo dobrany catering, miejsce eventu a także zaplecze techniczne. Dodatkowo, podczas imprezy plenerowej, proponujemy rozmaite gry, które zachęcą wszystkich uczestników do wspólnych zabaw i konkursów.

Imprezy Plenerowe

Szukasz atrakcyjnej alternatywy dla imprez organizowanych w hotelach i salach bankietowych? Chcesz tym razem dać pracownikom wspaniałe emocje i nie skazując ich na zabawę w czterech ścianach, podczas gdy za oknem jest piękna pogoda? Impreza plenerowa to świetny pomysł. Do najbardziej popularnych należą pikniki dla pracowników oraz ich rodzin, które zapewniają doskonałą zabawę i okazję do integracji.

O naszej firmie

Tworzymy niepowtarzalny klimat organizowanych przez nas imprez. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i staramy się aby nasze usługi były, na jak najwyższym poziomie.

Fogra Events

Wszystko czego poszukujesz znajdziesz u Nas.

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd integracyjny dla swojej firmy to my Ci w tym pomożemy. Znajdziemy i zarezerwujemy miejsca w hotelu (dysponujemy bogatą bazą hotelową a z niektórymi współpracujemy na stałe). Ustalimy menu, agendę spotkania, zorganizujemy transport oraz wszelkie niezbędne rzeczy potrzebne do szkolenia no i naturalnie zapewnimy niebagatelne atrakcje). Na czas pobytu w hotelu zapewniamy opiekę i maksymalnie szybkie rozwiązywanie niejasności.

Kompetencje

Realizujemy wszystkie nietypowe zlecenia.

Wywiad z klientem

Wszystkie elementy omawiamy z naszymi klientami.

Pewne efekty

Nasze doświadczenie gwarantuje pewne rezultaty.

Poznaj nas w praktyce

Galeria zrealizowanych wydarzeń

Mamy w swym dorobku organizację setek szkoleń, eventów oraz imprez integracyjnych przygotowywanych dla firm o różnym charakterze działalności.

We work with big brands and agencies through to small businesses and startups in Kent and beyond.

We work with big brands and agencies through to small businesses and startups in Kent and beyond.

what we do

we help businesses evolve & grow.

Nasza oferta
Współpraca jest dla nas najważniejsza

Nasi zaufani klienci

we would love to hear from you

Skontaktuj się z nami!

San fransisco

san fransisco office

70 Greenview Ave.

Temple Hills, MD 20748

1.800.987.6543

new york

new york office

70 Greenview Ave.

Temple Hills, MD 20748

1.800.987.6543

Have a question? or just say hello!

Subscription Request Successfully placed!

Your Message successfully sent!